Szanowni Państwo,
Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy nową wersję strony internetowej. Nowy układ strony zapewni łatwiejszy i szybszy dostęp do niezbędnych informacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością.
Działając od 2009 roku stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług i dbamy aby rozwijać zakres prowadzonej działalności. Do tej pory zaufało nam wiele firm, dla których świadczyliśmy usługi w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom naszych pracowników oraz podnoszonej jakości świadczonych usług zdobywamy nowe rynki i nowych klientów.
Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory podjęli współpracę z firmą FLAMEX i zapraszamy nowych inwestorów do nawiązania współpracy.

Życzymy wszystkim współpracownikom konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, skutecznej realizacji polityki bezpieczeństwa oraz stałego podnoszenia jakości i poziomu bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że wspólne dobro jakim jest "bezpieczeństwo", zyska uznanie Państwa pracowników i przyczyni się do dalszego rozwoju Państwa firm.

Z wyrazami szacunku Zespół Flamex.