Szanowni Państwo,

w związku ze zmianami, które wprowadza USTAWA z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw zespół FLAMEX wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom przepisów przeciwpożarowych oferuje przygotowanie dla podmiotów zobowiązanych do przedstawienia właściwemu organowi „operat przeciwpożarowy” zgodnie z art. 42. ust. 4b. pkt 1. ustawy o odpadach.

Zapraszamy do zakupu najnowszej pozycji książkowej związanej z klasyfikacją stref zagrożenia wybuchem w miejscach występowania biogazu składowiskowego. Niniejsze opracowanie przedstawia ogólne wytyczne mające na celu spełnienie minimalnych wymagań określonych przez Dyrektywy Komisji Europejskiej.

 

W ofercie firmy dodatkowo znajdują się tłumaczenia w języku angielskim. Chcemy zaproponować możliwość fachowego przetłumaczenia dokumentacji technicznych, instrukcji stanowiskowych, zarządzeń oraz opisów do instalacji i projektów. Zapraszamy do współpracy.

Szanowni Państwo,
Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy nową wersję strony internetowej. Nowy układ strony zapewni łatwiejszy i szybszy dostęp do niezbędnych informacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością.

W dniu 03.12.2016 r., o godzinie 11.00 na hali GOSiR-u w Olsztynie k/Częstochowy odbył się III Turniej Mikołajkowy w Badmintona. Z uwagi na szczególne zainteresowania naszego zespołu właśnie tą dziedziną sportu, podjęto decyzję o wsparciu finansowym.